ODKAZY - Dudince fara

Stránka banskobystrickej diecézy: bbdieceza.sk
Kňazský seminár: xaver.sk
Spevníky s akordami
Hľadáte spevníky s akordami, či iné zaujímavé informácie? Kliknite na tento odkaz: www.kristus.sk/na-stiahnutie

Zaujímavé odkazy
Slovenské kresťanské rádio - www.lumen.sk
Diecézne centrum mládeže Majak - www.dcmmajak.sk
Hnutie krestanskych spoločenstiev deti - www.erko.sk
Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže .... Akutálne inforámcie o akciách pre mládych.
Katarínka .... Stránky o záchrane kláštora sv.Katariny v Malých Karpatoch.
Sväté Písmo .... On-line biblia, pokročilé vyhľadávanie, generovanie textu podľa zadaných súradníc, liturgiké čitania, plán čítania Svatého Písma, záložky atď.
Christ-Net .... Kresťanský portál. Obsahuje vyhľadávač odkazov, sv.písmo, chat atď.
LUX Comunications .... Tvorca kresťanských multimediálnych prezentácií. Spravuje projekty ako Poltón, gospel.sk a mnoho ďalších.
Rádio Proglas .... České kresťanské rádio
Katolik.cz .... Veľmi dobrý český kresťanský portál. Mnoho informácií, otázky a odpovede atď.
Tlačová kancelária Konferencie biskupov Slovenska .... Najnovšie informácie zo sveta Cirkvi doma i vo svete
TV NOE .... Televízia dobrých správ